Ergonominė kėdė Diablo V-Basic, juoda цена
Ergonominė kėdė Diablo V-Basic, juoda цена
Diablo V-BASIC ergonominė kėdė, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 540.0 € |
|
239.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kėdė Diablo Chairs V-Basic BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
244.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Diablo V-BASIC gaming chair black |
|
232.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
232.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Diablo V-BASIC ergonominė kėdė, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 540.0 € |
|
239.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ergonominė kėdė Diablo V-Basic Normal Ergonomic Chair, Juodos spalvos |
|
239.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
239.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Kėdė Diablo Chairs V-Basic BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
244.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
DIABLO CHAIRS V-BASIC Black Kompiuteriniai baldai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.75 eur/mėn |
|
247.53 €
|
B магазин rde.lt |
Diablo V-Basic, Black V-BASICCZA |
|
256.79 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
256.79 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Ergonomic Chair DIABLO V-BASIC: blackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
297.44 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
297.44 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ergonomic Chair DIABLO V-BASIC: blackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
312.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
312.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
DIABLO V-BASIC Black ergonominė kėdėVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
345.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 12:37
! Сообщить об ошибке| Марка | DIABLO |
| Категория | Игровые кресла |
| Продукт код | 5902560337242 |
| Tipas | darbo kėdės |
| Savybės | svyravimo mechanizmas, reguliuojami porankiai, galvos atrama, juosmens atrama, reguliuojama sėdynė |
| Medžiaga | plastikas, tinklinis audinys |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 66cm |
| Aukštis | 132cm |
| Gylis | 49cm |
| Minimalus sėdėjimo aukštis | -cm |
| Maksimalus sėdėjimo aukštis | -cm |
| Maksimalus leistinas svoris | 150kg |

































