Epson Visualizer ELPDC13 цена
Epson Visualizer ELPDC13 цена
Epson ELPDC13Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 526.0 € |
|
472.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dokumentų kamera Epson ELPDC13, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
472.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Projektorius Epson Visualizer ELPDC13Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
499.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Visualiser ELPDC13 Desktop Optical |
|
472.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
472.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Projektorius Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | Baltas | Lempos garantija 1.. |
|
472.56 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
472.56 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Epson ELPDC13Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 526.0 € |
|
472.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dokumentų kamera Epson ELPDC13, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
472.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dokumentų kamera Epson ELPDC13, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
472.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) | V12H.. |
|
477.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
477.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Patogi naudoti ELPDC13 dokumentų kamera suteikia galimybę pasiekti daugybę klasė.. |
|
487.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Epson ELPDC13 dokumentų kamera Balta 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") CMOS USB 1.1 |
|
488.80 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
488.80 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) | V12.. |
|
489.55 €
|
B магазин multo.eu |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) | V12H.. |
|
496.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Projektorius Epson Visualizer ELPDC13Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
499.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Epson ELPDC13, 25,4 / 2,7 mm (1 / 2,7"), CMOS, 1920 x 1080 (HD 1080), 30 kadrų p.. |
|
499.69 €
|
B магазин printera.lt |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
499.72 €
|
B магазин vieni.lt |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
501.07 €
|
B магазин enrike.lt |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
506.93 €
|
B магазин smartech.ee |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
507.12 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
507.12 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Epson ELPDC13 Full HD (1920x1080) White Lamp warranty 12 month(s) |
|
507.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
507.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
510.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
510.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Visualiser ELPDC13 Desktop OpticalPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
512.70 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
512.70 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
516.59 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
516.59 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson Desktop Visualizer ELPDC13 Full HD (1920x1080), White, Lamp warranty 12 mo.. |
|
521.75 €
|
B магазин smartonly.eu |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s)Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
526.24 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
526.24 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
531.07 €
|
B магазин fortakas.lt |
Visualiser ELPDC13 Desktop OpticalIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
538.34 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
538.34 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s)больше |
|
596.26 €
|
B магазин electrobase.lt |
Epson | ELPDC13 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s) V12H75.. |
|
620.67 €
|
B магазин elektrika.lv |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:16
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946610115 |
| Tipas | led projektorius |
| Gamintojo kodas | v12h757040 |
| Projektavimo sistema | led |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | - |
| Jungtys | vga, mic in, usb, micro sd, hdmi |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Svoris | 2.5kg |
| Lempos tarnavimo laikas | -val. |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Jungties tipas | vga, hdmi, usb, micro sd |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | - |
| Įmontuotos kolonėlės | - |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | padalintas ekranas |
| Nuotolinis valdymas | - |
| 3D funkcija | - |
| Aukštis | 447mm |
| Plotis | 270mm |
| Gylis | 317mm |
| Показать больше | |

















































