Projektorius Epson EH-TW7100 цена
Projektorius Epson EH-TW7100 цена
Epson EH-TW7100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2019.0 € |
|
1545.52 €*
|
B магазин pigu.lt |
Projektorius 4K PRO-UHD Epson EH-TW7100 |
|
1699.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1699.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD 21.. |
|
1541.67 €
|
B магазин baitukas.lt |
Epson EH-TW7100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2019.0 € |
|
1545.52 €*
|
B магазин pigu.lt |
Epson EH-TW7100 White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 266.67 eur/mėn |
|
1599.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
1599.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 - 3-LCD-Projektor - 3D - 3000 lm (weiß) - 3000 lm (Farbe) - 3840.. |
|
1611.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1611.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 3LCD Heimkino 1080p 3000 Lu. 100.000:1 4K PRO-UHD HDMI Bluetooth.. |
|
1628.90 €
|
B магазин enter24.eu |
Epson EH-TW7100 Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K .. |
|
1650.82 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1650.82 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
"Epson EH-TW7100", 3000 ANSI liumenų, 3LCD, 2160p (3840x2160), 100000:1, 16:9, 1.. |
|
1659.84 €
|
B магазин printera.lt |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens.. |
|
1677.90 €
|
B магазин multo.eu |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1688.41 €
|
B магазин enrike.lt |
Epson EH-TW7100 Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K .. |
|
1688.63 €
|
B магазин percte.eu |
Projektorius 4K PRO-UHD Epson EH-TW7100 |
|
1699.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1699.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1701.22 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1701.22 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1715.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1715.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens | .. |
|
1716.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1720.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1720.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANS..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1724.54 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
1724.54 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 V11H959040 |
|
1730.34 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1730.34 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K .. |
|
1734.26 €
|
B магазин vieni.lt |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1749.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1749.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1750.05 €
|
B магазин etop.lt |
Epson 3LCD Full HD Projector EH-TW7100 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080),.. |
|
1767.29 €
|
B магазин smartonly.eu |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1782.50 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1782.50 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1782.50 €
|
B магазин fortakas.lt |
Epson EH-TW7100 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) 3000 ANSI lumens White .. |
|
1786.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1786.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EH-TW7100 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANS..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1810.77 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
1810.77 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens .. |
|
1823.81 €
|
B магазин elektrika.lv |
Epson EH-TW7100 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANS.. |
|
1915.55 €
|
B магазин senetic.lt |
Epson | EH-TW7100 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 3000 ANSI lumens ..больше |
|
2030.02 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:28
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946670843 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Kontrastas | 100000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3000 |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 40 - 500 |
| Projektoriaus lempa | 250 |
| Galia | 250w |
| Svoris | 6.9kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 3500val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | 3d palaikymas |
| Pakuotės turinys | laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 4.77m |
| Aukštis | 157mm |
| Plotis | 410mm |
| Gylis | 310mm |
| Показать больше | |



































































