Projektorius Epson EH-TW7000 цена
Projektorius Epson EH-TW7000 цена
Epson EH-TW7000 |
|
1043.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
1043.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Epson EH-TW7000 Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K .. |
|
1053.27 €
|
B магазин percte.eu |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1072.91 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1072.91 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month..больше |
|
1103.76 €
|
B магазин etop.lt |
Projektorius 4K PRO-UHD Epson EH-TW7000 (V11H961040) |
|
1122.43 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1122.43 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson EH-TW7000 White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 188.91 eur/mėn |
|
1133.43 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
1133.43 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Epson EH-TW7000 3LCD Heimkino 1080p 3000 Lum. 40.000:1 4K PRO-UHD HDMI Bluetooth.. |
|
1135.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Epson EH-TW7000 3000 ANSI lumens 40.000:1 White Lamp warranty 12 month(s) |
|
1137.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1137.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EH-TW7000 Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K .. |
|
1141.77 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1141.77 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1143.70 €
|
B магазин multo.eu |
Epson EH-TW7000 Standard throw projector 3000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160.. |
|
1163.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1163.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson EH-TW7000 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3000 ANS.. |
|
1327.59 €
|
B магазин senetic.lt |
"Epson EH-TW7000", 3000 ANSI liumenų, 3LCD, 2160p (3840x2160), 40000:1, 16:9, 10.. |
|
1387.10 €
|
B магазин printera.lt |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1411.57 €
|
B магазин enrike.lt |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1413.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1413.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
1414.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1421.68 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1421.68 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1423.58 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1423.58 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Epson EH-TW7000 V11H961040 |
|
1427.02 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1427.02 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
EPSON EH-TW7000 with HC lamp warrantyPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1437.12 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
1437.12 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1438.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1438.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1449.29 €
|
B магазин vieni.lt |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1462.26 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1462.26 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson 4K PRO-UHD Projector EH-TW7000 3000 ANSI lumens, 40.000:1, White, Lamp war.. |
|
1476.89 €
|
B магазин smartonly.eu |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1489.59 €
|
B магазин fortakas.lt |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month.. |
|
1503.26 €
|
B магазин elektrika.lv |
EPSON EH-TW7000 with HC lamp warrantyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1508.98 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
1508.98 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson | EH-TW7000 | 3000 ANSI lumens | 40.000:1 | White | Lamp warranty 12 month..больше |
|
1674.51 €
|
B магазин electrobase.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:16
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946670867 |
| Tipas | projektorius |
| Kontrastas | 40000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 4096 x 2400 |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3000 |
| Jungtys | hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 40 - 500 |
| Projektoriaus lempa | 250 |
| Svoris | 10kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 3500val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | 3d palaikymas |
| Pakuotės turinys | laidas |
| Jungties tipas | hdmi |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Įmontuotos kolonėlės | - |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Aukštis | 157mm |
| Plotis | 410mm |
| Gylis | 310mm |
| Показать больше | |


































































