Projektorius Epson EH-LS670W цена
Projektorius Epson EH-LS670W цена
Projektorius Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | Baltas |.. |
|
2233.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2233.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EH-LS670WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2931.0 € |
|
2490.94 €*
|
B магазин pigu.lt |
Epson Lifestudio Grand - EH-LS670W Smart-Laserprojektor 4K Diamantweiß, mit Ultr.. |
|
2233.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2233.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Projektorius Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | Baltas |.. |
|
2233.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2233.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EH-LS670W Standartinio nuotolio projektorius 3LCD UHD 4K (3840x2160) Balta |
|
2269.01 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
2269.01 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2311.23 €
|
B магазин baitukas.lt |
Epson Lifestudio Grand EH-LS670W weiss |
|
2423.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
2423.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2461.78 €
|
B магазин percte.eu |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2466.52 €
|
B магазин printera.lt |
EPSON EH-LS670W 4K UHD PRO ProjectorPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2490.94 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
2490.94 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Epson EH-LS670WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2931.0 € |
|
2490.94 €*
|
B магазин pigu.lt |
EPSON EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2515.34 €
|
B магазин smartech.ee |
Epson EH-LS670W Full HD (1920x1080) 3600 ANSI lumens White Wi-Fi |
|
2515.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
2515.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2519.56 €
|
B магазин enrike.lt |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi | V11HB.. |
|
2526.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
2526.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2527.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2540.52 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Epson | EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2540.52 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Projektorius Epson EH-LS670W 3LCD 4K PRO-UHD 1920x1080x2 3600 ANSI liumenų baltas |
|
2541.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2543.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
2543.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EH-LS670W Standartinio nuotolio projektorius 3LCD UHD 4K (3840x2160) Balta |
|
2544.78 €
|
B магазин senetic.lt |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2589.85 €
|
B магазин vieni.lt |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2613.05 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2613.05 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
EPSON EH-LS670W 4K UHD PRO ProjectorIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2615.49 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
2615.49 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi |
|
2639.18 €
|
B магазин smartonly.eu |
Epson | EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-FiKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
2661.89 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
2661.89 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi V11HB82.. |
|
2686.31 €
|
B магазин elektrika.lv |
Epson | EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fiбольше |
|
2986.62 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 03:17
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946742656 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 5000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 4k |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | hdmi, usb, 3,5 mm lizdas |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | iki 120 colių |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | -w |
| Svoris | 7.40kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | baterijos, nuotolinio valdymo pultas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Artinimas, kartais | 5x 2.5 |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 135mm |
| Plotis | 467mm |
| Gylis | 400mm |
| Показать больше | |







































