Projektorius Epson EF-61R цена
Projektorius Epson EF-61R цена
Epson Lifestudio Pop EF-61RKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 935.0 € |
|
793.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Epson EF-61R Full HD (1920x1080) 700 ANSI lumens Rose Quartz Wi-Fi |
|
794.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Projektorius Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz .. |
|
743.23 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
743.23 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi | V11.. |
|
743.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
743.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-61RPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
747.27 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
747.27 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
754.59 €
|
B магазин printera.lt |
Epson Lifestudio Pop EF-61R - 3-LCD-Projektor - tragbar - 700 lm (weiß) (V11HB72.. |
|
754.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
754.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
758.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
758.33 €
|
B магазин enrike.lt |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
760.40 €
|
B магазин baitukas.lt |
EPSON EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
761.91 €
|
B магазин smartech.ee |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
762.02 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
763.34 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
763.34 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Projektorius Epson 3LCD EF-61R Full HD 1920x1080 700 ANSI liumenų rožinis juodas |
|
763.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
769.42 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson EF-61R Full HD (1920x1080) 700 ANSI lumens Rose Quartz Wi-Fi |
|
770.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
770.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
772.88 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
772.88 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
776.82 €
|
B магазин vieni.lt |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
783.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
783.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-61RIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
784.63 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
784.63 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Epson EF-61R LifeStudio Pop tragbarer 3LCD RGB-LED Beamer 700 Lumen | V11HB72240.. |
|
788.70 €
|
B магазин multo.eu |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi |
|
791.62 €
|
B магазин smartonly.eu |
Epson Lifestudio Pop EF-61RKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 935.0 € |
|
793.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Epson EF-61R Full HD (1920x1080) 700 ANSI lumens Rose Quartz Wi-Fi |
|
794.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-FiKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
798.55 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
798.55 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi V11HB.. |
|
805.88 €
|
B магазин elektrika.lv |
Epson | EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fiбольше |
|
901.05 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:38
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946741536 |
| Tipas | nešiojamas projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 5000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 700 |
| Jungtys | hdmi (arc/earc), usb-a, usb-b (tik servisui), 3,5 mm lizdas, wlan, bluetooth |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 150 |
| Projektoriaus lempa | led |
| Galia | 95w |
| Svoris | 1.6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius ef-61r; maitinimo laidas; greitos pradžios vadovas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Artinimas, kartais | 1 - 3.33 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 75mm |
| Plotis | -mm |
| Gylis | 190mm |
| Показать больше | |


































