Electrolux EB51A3WB цена
Electrolux EB51A3WB цена
Electrolux EB51A3WBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 157.0 € |
|
88.91 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys su maišeliais ELECTROLUX EB51A3WBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
99.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys Electrolux 500 serija EB51A3WB, 750 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € |
|
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
ELECTROLUX EB51A3WB hoover |
|
88.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
88.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys Electrolux 500 serija EB51A3WB, 750 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € |
|
88.91 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
88.91 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux EB51A3WB dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.82 eur/mėn |
|
88.91 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
88.91 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Electrolux EB51A3WBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 157.0 € |
|
88.91 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Electrolux EB51A3WBбольше |
|
88.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
88.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux 500 serijos dulkių siurblys su maišeliu EB51A3WB |
|
89.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
89.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys su maišeliais ELECTROLUX EB51A3WBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
99.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
SIURBL DULK MAIŠ EB51A3WB ELECTROLUX |
|
100.15 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
100.15 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Electrolux EB51A3WB, Brown EB51A3WB |
|
100.75 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
100.75 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
ELECTROLUX EB51A3WB hoover |
|
103.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
103.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX EB51A3WB hoover |
|
108.98 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
108.98 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys Electrolux EB51A3WBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
109.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
109.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Electrolux 500 serija EB51A3WB, 750 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € |
|
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Electrolux EB51A3WBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
109.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
109.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Electrolux Vacuum cleaner line 500 EB51A3WB |
|
117.28 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
117.28 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
ELECTROLUX EB51A3WB |
|
163.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
163.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 7333394021706 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 750w |
| Įsiurbimo galia | 209w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 22.8cm |
| Plotis | 41.6cm |
| Gylis | 28.7cm |
| Svoris | 3.64kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 4 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8.5m |
| Kita informacija | pilno maišelio indikatorius; 3 l dulkių maišelis; teleskopinis vamzdis; 8,5 m veikimo spindulys; automatinis laido suvyniojimas; galios reguliavimas ant korpuso |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | plaunamas |
| Konstrukcija | 2 ratukai |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |













































