Orkaitė Electrolux COD8H39Z цена
Orkaitė Electrolux COD8H39Z цена
Orkaitė ELECTROLUX COD8H39ZKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 579.9 € |
|
489.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojama orkaitė Electrolux 500 serija COD8H39ZKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
500.20 €*
|
B магазин senukai.lt |
Electrolux COD8H39ZKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 561.0 € |
|
513.24 €*
|
B магазин pigu.lt |
Orkaitė ELECTROLUX COD8H39ZKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 579.9 € |
|
489.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Orkaitė Electrolux COD8H39ZIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
489.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
489.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Electrolux COD8H39Z orkaitė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.50 eur/mėn |
|
489.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
489.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Orkaitė Electrolux COD8H39ZPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
489.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
489.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Orkaitė Electrolux COD8H39Z |
|
493.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
493.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė Electrolux 500 serija COD8H39ZKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
500.20 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Electrolux 500 serija COD8H39ZKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
500.20 €*
|
B магазин 1a.lt |
ELECTROLUX COD8H39Z OrkaitėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
504.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
504.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė Electrolux SurroundCook, SteamBake, COD8H39Z, su maisto term.. |
|
508.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Electrolux COD8H39ZKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 561.0 € |
|
513.24 €*
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux Orkaitė 500 serija SurroundCook su SteamBake su maisto termometru COD.. |
|
529.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
529.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Orkaitė ELECTROLUX COD8H39Z |
|
532.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
532.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX COD8H39Z |
|
576.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
576.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:49
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 7333394119380 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 56.9cm |
| Svoris | 34kg |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| LCD ekranas | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įsmeigiamas termometras |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 3d oro srautas |
| Показать больше | |
































