Orkaitė Electrolux EOD5H70BZ цена
Orkaitė Electrolux EOD5H70BZ цена
Electrolux 600 SteamBake, 65 L, juoda - Įmontuojama orkaitėNuolaidos Electrolux įmontuojamai buitinei technikai |
|
332.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
332.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 00:19
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 7332543983629 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2750w |
| Aukštis | 59.3cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 55cm |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Ekrano tipas | led |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | aquaclean |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Priedai | 2 kepimo skardos |
| Показать больше | |

































