Eksa EM200 цена
Eksa EM200 цена
Eksa EM200, JuodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.35 € больше |
|
9.26 €*
|
B магазин pigu.lt |
Apis depigmentuojantis pilingas su traneksamo rūgštimi 1% ir ficinu Apis Depiq P.. |
|
12.59 €
|
B магазин kosmeda.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:23
! Сообщить об ошибке| Марка | EKSA |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 7160359494110 |
| Gamintojo kodas | em200 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 7 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 12000dpi |
| Paskirtis | universalus |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 127 x 65 x 41mm |
| Svoris | 137g |
| Palaikomos technologijos | 7d |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; 7 mygtukai; reguliuojamas svoris; keičiami dangteliai |
| Показать больше | |














