Ėjimo takelis Everfit TFK-110-MAG цена
Ėjimo takelis Everfit TFK-110-MAG цена
Bėgimo takelis EverFit TFK-110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 277.9 € |
|
200.13 €*
|
B магазин senukai.lt |
Ėjimo takelis Everfit TFK-110-MAGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.0 € |
|
200.13 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ėjimo takelis EVERFIT TFK-110-MAG |
|
200.03 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
200.03 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis EverFit TFK-110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 277.9 € |
|
200.13 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis EverFit TFK-110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 277.9 € |
|
200.13 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ėjimo takelis Everfit TFK-110-MAGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.0 € |
|
200.13 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ėjimo takelis EVERFIT TFK-110-MAGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
220.34 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
220.34 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ėjimo takelis EVERFIT TFK-110-MAGNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ |
|
224.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 10:47
! Сообщить об ошибке| Марка | EVERFIT |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8029975999654 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 3-jų pakopų pasvirimo kampas (valdomas rankiniu būdu) |
| Maks. naudotojo svoris | 100kg |
| Treniruoklio svoris | 25kg |
| Greitis | 0.8-10 km/h |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | 3 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | + |
| Ilgis | 130cm |
| Plotis | 65cm |
| Aukštis | 130cm |
| Ilgis | 136cm |
| Pakuotės dydis | 137 x 53 x 19cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitis, pulsas, atstumas, laikas, kalorijos; |
| Pavaros tipas | mechaninė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Показать больше | |














