Einhell GE-HM 38 S цена
Einhell GE-HM 38 S цена
Mechaninė vejapjovė Einhell GE-HM 38Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 151.9 € |
|
117.63 €*
|
B магазин senukai.lt |
Einhell Hand Rasenmäher Schnittbreite (max.) 38 cm GE-HM 38 S (3414165) |
|
90.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
90.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mechaninė vejapjovė Einhell GE-HM 38Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 151.9 € |
|
117.63 €*
|
B магазин 1a.lt |
Mechaninė vejapjovė Einhell GE-HM 38Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 151.9 € |
|
117.63 €*
|
B магазин senukai.lt |
Einhell akumuliatorinė cilindrinė vejapjovė GE-HM 18/38 Li be akumuliatoriaus ir.. |
|
172.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
172.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:05
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Ручные косилки |
| Продукт код | 4006825609714 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | mechaninės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 38cm |
| Min. pjovimo aukštis | 13mm |
| Max. pjovimo aukštis | 38mm |
| Pjovimo padėtys | 4 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | -l |
| Žolės surinkimas | - |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 7.77kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 250m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas |
| Показать больше | |





























