Edifier H650 цена
Edifier H650 цена
Edifier H650 Blue ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
13.49 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
13.49 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Edifier H650NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.49 € |
|
13.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Edifier H650, Mėlynos spalvosбольше |
|
15.35 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
15.35 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 02:35
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 0875674001529 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | sulankstoma konstrukcija; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; gera garso izoliacija; aptakus dizainas |
| Jautrumas (dB/mW) | 102 |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 120g |
| Показать больше | |













