Dreame L10s Pro Gen 3 цена
Dreame L10s Pro Gen 3 цена
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Pro Gen 3, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
217.44 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
217.44 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dreame L10s Pro Gen3, wet & dry, baltas - Dulkių siurblys robotasAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
219.99 €
|
B магазин elesen.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT/L10S PRO GEN3 RLL42SDA DREAMENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ |
|
239.90 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Pro Gen 3, Baltas |
|
349.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
349.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas Dreame L10s Pro Gen 3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249.0 € |
|
215.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Pro Gen 3, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
217.44 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
217.44 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Pro Gen 3, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
217.44 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
217.44 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dreame L10s Pro Gen 3 White RLL42SDA dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.24 eur/mėn |
|
217.44 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
217.44 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Dreame L10s Pro Gen3, wet & dry, baltas - Dulkių siurblys robotasAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
219.99 €
|
B магазин elesen.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT/L10S PRO GEN3 RLL42SDA DREAMENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ |
|
239.90 €
|
B магазин topocentras.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT/L10S PRO GEN3 RLL42SDA DREAME |
|
305.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
305.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Robotas dulkių siurblys Dreame L10S PRO GEN3 (RLL42SDA)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
320.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
320.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Robotas dulkių siurblys Dreame L10S PRO GEN3 (RLL42SDA)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
336.93 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
336.93 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Pro Gen 3, Baltas |
|
349.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
349.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/L10S PRO GEN3 RLL42SDA DREAME | RLL42SDA G3 |
|
434.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
434.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/L10S PRO GEN3 RLL42SDA DREAME |
|
436.16 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
436.16 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/L10S PRO GEN3 RLL42SDA DREAME |
|
460.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
460.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/L10S PRO GEN3 RLL42SDA DREAME RLL42SDA G3 | 6978515253720 |
|
464.52 €
|
B магазин elektrika.lv |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 04:14
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6978515253720 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | 200 |
| Įsiurbimo galia | 13000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.47l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 300ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Filtrų tipas | hepa 11 |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 2cm |
| Įkrovimo laikas | 6val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 150min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |








































