Digitus Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600 W
Digitus Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600 W
Digitus DN-170074Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.79 € |
|
87.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus UPS 1000VA DN-170074, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
88.63 €*
|
B магазин senukai.lt |
Digitus Line-Interactive UPS, 1000 VA/600 W |
|
86.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
86.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pirštas DN-170074Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
86.82 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
86.82 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Digitus DN-170074Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.79 € |
|
87.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus UPS 1000VA DN-170074, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
88.63 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus UPS 1000VA DN-170074, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
88.63 €*
|
B магазин 1a.lt |
DIGITUS Line-Interactive UPS 1000 VA | DN-170074 |
|
89.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
89.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Digitus DN-170074 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,6.. |
|
89.93 €
|
B магазин senetic.lt |
Digitus DN-170074 Line-Ineractive, 1000VA 600W DN-170074 |
|
90.39 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
90.39 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
DIGITUS USV 1000VA 600W Line-Interactive |
|
90.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
90.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Pirštas DN-170074Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
91.16 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
91.16 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600W, 2.. |
|
91.67 €
|
B магазин complius.lt |
DIGITUS Line-Interactive UPS 1000VA/600W 12V/7Ah x2 battery 4x CEE 7/7 AVR USB R.. |
|
91.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
91.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Assmann Electronic DIGITUS Line-Interactive UPS 1000VA/600W 12V/7Ah x2 baterija .. |
|
97.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
97.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS DIGITUS Line-Interactive UPS 1000VA/600W 1.. |
|
99.58 €
|
B магазин primtech.lt |
DIGITUS Line-Interactive UPS 1000 VA DN-170074 | 4016032441366больше |
|
100.07 €
|
B магазин elektrika.lv |
Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600W, 2.. |
|
112.24 €
|
B магазин vieni.lt |
Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600W, 2.. |
|
120.08 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600W, 2..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
120.08 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
120.08 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600W, 2.. |
|
120.08 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Digitus Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA.. |
|
122.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170074, 1000VA, 600W, 2.. |
|
123.45 €
|
B магазин prevo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 02:38
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 4016032441366 |
| Gamintojo kodas | dn-170074 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 600w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 7.8kg |
| Operacinė sistema | windows xp |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz; 4 schuko lizdai; rj-45 viršįtampių apsauga |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 16.2cm |
| Plotis | 15cm |
| Gylis | 33.8cm |
| Korpusas | tower |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Показать больше | |

















































