Digitus DN-170067 2000VA, 1200 W цена
Digitus DN-170067 2000VA, 1200 W цена
Digitus UPS Line-Ineractive LED, 2000VA/1200W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS23.. |
|
120.48 €
|
B магазин baitukas.lt |
UPS Line-Ineractive LED, 2000VA/1200W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45 |
|
122.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
122.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Digitus DN-170067 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 2 k.. |
|
123.09 €
|
B магазин senetic.lt |
Assmann Electronic DIGITUS DN-170067 DIGITUS UPS Line-Ineractive LED 2000VA/1200.. |
|
124.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
124.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Digitus DN-170067 Line-Interactive Uninterruptible Power Supply (UPS) 2 kVA, 120.. |
|
124.61 €
|
B магазин smartech.ee |
Digitus DN-170067 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200.. |
|
129.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
129.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Digitus dn-170067Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 153.6 € |
|
138.30 €*
|
B магазин pigu.lt |
Power supply: UPS | 1200W | 2kVA | 207÷253V | 198x158x380mm | 9Ah | 2÷6ms |
|
209.47 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 18:19
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 4016032451488 |
| Gamintojo kodas | dn-170067 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 2000 |
| Galingumas | 1200w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 10.5kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | 5 schuko lizdai, rs-232 ir usb valdymo jungtys, telefono/tinklo linijos apsauga (rj-11/rj-45) |
| Išvesties jungtys | rs232, usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 19.8cm |
| Plotis | 15.8cm |
| Gylis | 38cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |





























