DeWALT DCMWP134N цена
DeWALT DCMWP134N цена
DEWALT DCMWP134N akumuliatorinė vejapjovė žolei pjauti 53cm 36V 2x18V bešepetėli..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.9 € |
|
402.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Dewalt DCMWP134N, 53 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 475 € |
|
419.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
419.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
DeWALT DCMWP134N žoliapjovė |
|
385.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.22 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
385.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.22 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kosiarka akumulatorowa Dewalt DCMWP134N-XJ | DCMWP134N-XJ | 5035048811016 |
|
399.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
DEWALT stumiama akumuliatorinė vejapjovėDCMWP134N, 2x18V, 53cm, be akumuliatoria.. |
|
401.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
401.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
DEWALT DCMWP134N akumuliatorinė vejapjovė žolei pjauti 53cm 36V 2x18V bešepetėli..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.9 € |
|
402.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
DeWALT DCMWP134N-XJ 36 V (2×18 V) belaidė vejapjovė 53 cm pjovimo plotis bešepet.. |
|
402.90 €
|
B магазин inserv.lt |
DEWALT Akku-Rasenmaeher. 53 cm. 2x18 Volt | DCMWP134N-XJ | 5035048811016 |
|
405.80 €
|
B магазин multo.eu |
Akumuliatorinė vejapjovė DeWalt DCMWP134N; 2x18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovė..70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
418.30 €
|
B магазин irankiai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Dewalt DCMWP134N, 53 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 475 € |
|
419.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
419.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė Dewalt DCMWP134N, 53 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 475 € |
|
419.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
419.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė DeWalt DCMWP134N 2x18V XR (be baterijos ir kroviklio)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
429.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
429.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė DeWalt DCMWP134N 2x18V XR (be baterijos ir kroviklio)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
451.49 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
451.49 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė Dewalt DCMWP134N-XJ | DCMWP134N-XJ | 5035048811016 |
|
468.45 €
|
B магазин enter24.eu |
DeWALT DCMWP134N-XJ lawn mower |
|
472.56 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
472.56 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
DeWALT DCMWP134N-XJ lawn mower |
|
481.32 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
481.32 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė DeWalt DCMWP134N, 2x18 V, 53 cm (be akum. ir krov.) |
|
498.00 €
|
B магазин rankis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 09:35
! Сообщить об ошибке| Марка | DEWALT |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 503504881101 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Pjovimo plotis | 53cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 102mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 67l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Korpusas | plienas |
| Svoris | 27kg |
| Показать больше | |



































