Kaitlentė Bosch PVS811B16E цена
Kaitlentė Bosch PVS811B16E цена
Bosch PVS811B16E Serija 4, Indukcinė kaitlentė su integruota ventiliacijos siste.. |
|
1299.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1299.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch PVS811B16EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1724.0 € |
|
1309.03 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E viryklė Juoda Įmontuoti 80 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
1323.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch 4 serija PVS811B16EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1589 € |
|
1324.98 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch, Series 4, plotis 80 cm, be rėmelio, juoda - Įmontuojama indukcinė kaitlen.. |
|
1459.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 4 zone(s) |.. |
|
1214.40 €
|
B магазин multo.eu |
Bosch Įmontuojama indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS811B16E |
|
1220.22 €
|
B магазин percte.eu |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS811B16E | PVS8.. |
|
1221.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bosch Serie 4 PVS811B16E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 4 zone(s) |.. |
|
1250.75 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Serie 4 PVS811B16E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1262.72 €
|
B магазин baitukas.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1285.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1285.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH Serie 4 PVS811B16E hob, Black, Built-in, 80 cm, induction hob with 4 zones |
|
1286.02 €
|
B магазин smartech.ee |
BOSCH PVS811B16E Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1299.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1299.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS811B16EYra sandėlyje. |
|
1299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS811B16E |
|
1299.00 €
|
B магазин merlonda.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Bosch PVS811B16EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1299.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1299.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch PVS811B16E Serija 4, Indukcinė kaitlentė su integruota ventiliacijos siste.. |
|
1299.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1299.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PVS811B16E viryklė Juoda Įmontuoti 80 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
1300.74 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1300.74 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch PVS811B16E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 216.83 eur/mėn |
|
1300.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
1300.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS811B16E |
|
1302.38 €
|
B магазин perku24.lt |
Bosch PVS811B16EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1724.0 € |
|
1309.03 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E viryklė Juoda Įmontuoti 80 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
1310.24 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E viryklė Juoda Įmontuoti 80 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
1323.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Bosch PVS811B16EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1323.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1323.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch 4 serija PVS811B16EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1589 € |
|
1324.98 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch 4 serija PVS811B16EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1589 € |
|
1324.98 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E kaitlentė Juoda Įmontuojama 80 cm Indukcinė viryklė su .. |
|
1340.26 €
|
B магазин doberman.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1435.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1435.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch, Series 4, plotis 80 cm, be rėmelio, juoda - Įmontuojama indukcinė kaitlen.. |
|
1459.00 €
|
B магазин elesen.lt |
„Bosch Serie 4 PVS811B16E“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, 80 cm, zoninė indukcin.. |
|
1478.76 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 4 PVS811B16E viryklė juoda integruota 80 cm zoninė indukcinė viryklė.. |
|
1528.80 €
|
B магазин vitalimax.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:34
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005433698 |
| Gamintojo kodas | pvs811b16e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 22.3cm |
| Plotis | 80.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | užraktas nuo vaikų, 2 pakopų likutinės šilumos indikacija, laikmatis kiekvienai kaitvietei |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Показать больше | |










































