Kaitlentė Bosch PVS611B16E цена
Kaitlentė Bosch PVS611B16E цена
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS611B16E 60cm. |
|
1039.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1039.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS611B16EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1176 € |
|
1069.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1069.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PVS611B16EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1580.0 € |
|
1281.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
BOSCH PVS611B16E Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1039.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1039.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PVS611B16E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 173.17 eur/mėn |
|
1039.00 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
1039.00 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Bosch PVS611B16EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1039.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1039.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS611B16E 60cm. |
|
1039.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1039.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS611B16EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1176 € |
|
1059.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1059.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Bosch PVS611B16EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1069.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1069.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch PVS611B16E |
|
1069.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1069.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS611B16EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1176 € |
|
1069.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1069.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Įmontuojama indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS611B16E |
|
1156.10 €
|
B магазин percte.eu |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Bosch PVS611B16E | PVS6.. |
|
1156.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem PVS611B16E | PVS611B16E | 4242005433650 |
|
1184.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Serie 4 PVS611B16E hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1195.18 €
|
B магазин baitukas.lt |
„Bosch Serie 4 PVS611B16E“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, 59,2 cm, zoninė indukc..больше |
|
1205.55 €
|
B магазин marsietis.lt |
BOSCH Serie 4 PVS611B16E hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1217.22 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch Serie 4 PVS611B16E hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1223.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1223.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PVS611B16E viryklė Juoda Įmontuoti 59.2 cm Indukcinė viryklė, pada.. |
|
1231.58 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1231.58 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PVS611B16E viryklė Juoda Įmontuoti 59.2 cm Indukcinė viryklė, pada.. |
|
1240.16 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 4 PVS611B16E hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1240.36 €
|
B магазин fortakas.lt |
Bosch Serie 4 PVS611B16E viryklė Juoda Įmontuoti 59.2 cm Indukcinė viryklė, pada.. |
|
1264.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch PVS611B16EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1580.0 € |
|
1281.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 PVS611B16E hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
1305.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1305.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė Viryklė - Bosch Serie 4 PVS611B16E Juoda Įmontuojama 4 Zonos |
|
1321.99 €
|
B магазин proshop.lt |
„Bosch Serie 4 PVS611B16E“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, 59,2 cm, zoninė indukc.. |
|
1333.24 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 4 PVS611B16E viryklė Juoda Įmontuojama 59.2 cm Zonos indukcinė viryk.. |
|
1452.15 €
|
B магазин vitalimax.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:33
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005433650 |
| Gamintojo kodas | pvs611b16e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 22.3cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | powerboost |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |












































