Kaitlentė Bosch PRB3A6I40 цена
Kaitlentė Bosch PRB3A6I40 цена
PRB3A6I40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 564.0 € |
|
359.14 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 30 cm Dujinė 2 zone(s) |
|
383.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 hob Black Built-in 30 cm Gas 2 zone(s) | PRB3A6I40 | 424.. |
|
336.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
BOSCH PRB3A6I40 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
343.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
343.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch PRB3A6I40Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
352.61 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
352.61 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch PRB3A6I40 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 58.97 eur/mėn |
|
353.80 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
353.80 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Bosch PRB3A6I40 Serija 8, Domino dujinė kaitlentė, 30 cm, Keramika, Juodas |
|
357.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
357.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 kaitlentė juoda, įmontuojama, 30 cm, dujinė, 2 zona(-os)..больше |
|
358.09 €
|
B магазин marsietis.lt |
PRB3A6I40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 564.0 € |
|
359.14 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 30 cm Dujinė 2 zone(s) |
|
359.56 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 30 cm Dujinė 2 zone(s) |
|
363.75 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
363.75 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
BOSCH Series 8 PRB3A6I40 Cooktop Black Built-in 30 cm Gas 2 zone(s)больше |
|
366.22 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 hob Black Built-in 30 cm Gas 2 zone(s) |
|
375.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
375.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch PRB3A6I40Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
383.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
383.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 30 cm Dujinė 2 zone(s) |
|
383.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 hob Black Built-in 30 cm Gas 2 zone(s) |
|
387.56 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
387.56 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 kaitlentė juoda, įmontuojama, 30 cm, dujinė, 2 zona(-os).. |
|
401.62 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 juodas 30 cm dujinis viryklė įmontuojama 2 zonos |
|
421.05 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Bosch PRB3A6I40 |
|
460.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
460.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 23:18
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005483167 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.9cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 53cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |






































