Kaitlentė Bosch PPP6A6I10 цена
Kaitlentė Bosch PPP6A6I10 цена
Kaitlentė BOSCH PPP6A6I10Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė BOSCH PPP6A6I10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
299.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch 6 serija PPP6A6I10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 347 € |
|
308.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
308.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PPP6A6I10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 386.0 € |
|
308.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch PPP6A6I10Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
298.80 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
298.80 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
BOSCH PPP6A6I10 Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
298.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
298.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė BOSCH PPP6A6I10Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė BOSCH PPP6A6I10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
299.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch PPP6A6I10Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
299.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Bosch PPP6A6I10, 60 cmYra sandėlyje. |
|
299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Bosch PPP6A6I10, 60 cm | 4242005496303 | 4242005496.. |
|
300.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Dujinė kaitlentė Bosch 6 serija PPP6A6I10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 347 € |
|
304.77 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
304.77 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PPP6A6I10 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 51.10 eur/mėn |
|
306.57 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
306.57 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch 6 serija PPP6A6I10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 347 € |
|
308.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
308.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PPP6A6I10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 386.0 € |
|
308.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch PPP6A6I10 Serija 6, Dujinė kaitlentė, 60 cm, Kietas stiklas, Juodas |
|
309.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
309.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH PPP6A6I10 |
|
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:44
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005496303 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7500w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 13.90kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | dujų uždegimas, apsauga nuo dujų nuotėkio., el. uždegimas integruotas į rankenėles, Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |




























