Kaitlentė Bosch PPM9A6I40 цена
Kaitlentė Bosch PPM9A6I40 цена
BOSCH PPM9A6I40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 694.0 € |
|
540.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 90 cm Dujinė 5 zone(s) |
|
544.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 hob Black Built-in 90 cm Gas 5 zone(s) | PPM9A6I40 | 424.. |
|
500.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
„Bosch Serie 6“ PPM9A6I40 kaitlentė, juoda, įmontuojama, 90 cm, dujinė, 5 zona(-.. |
|
526.98 €
|
B магазин marsietis.lt |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 hob Black Built-in 90 cm Gas 5 zone(s) |
|
537.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
537.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch PPM9A6I40 Serie 6Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
538.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
538.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 hob Juodas Built-in 90 cm Gas 5 zone(s) |
|
539.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
539.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH PPM9A6I40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 694.0 € |
|
540.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 90 cm Dujinė 5 zone(s) |
|
544.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch PPM9A6I40 Serie 6Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
544.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
544.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 90 cm Dujinė 5 zone(s) |
|
549.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
549.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 viryklė Juoda Įmontuoti 90 cm Dujinė 5 zone(s) |
|
549.51 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 hob Black Built-in 90 cm Gas 5 zone(s) |
|
592.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
592.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PPM9A6I40 juodasis įmontuojamas 90 cm dujinės viryklės 5 zonos |
|
624.75 €
|
B магазин vitalimax.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:43
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005496242 |
| Gamintojo kodas | ppm9a6i40 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5.4cm |
| Plotis | 91.5cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | „wok“ degiklis; ketaus grotelės; el. uždegimas integruotas į rankenėles; Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |





























