Kaitlentė Bosch POH6B6K30 цена
Kaitlentė Bosch POH6B6K30 цена
BOSCH POH6B6K30 dujinė viryklėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 260.0 € |
|
209.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
BOSCH gas hob POH6B6K30больше |
|
198.09 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
198.09 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Bosch POH6B6K30, 60 cmYra sandėlyje. |
|
203.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
203.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch POH6B6K30 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.00 eur/mėn |
|
204.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
204.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch POH6B6K30Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
204.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
204.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch POH6B6K30Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
209.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
209.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
BOSCH dujinė viryklė POH6B6K30 |
|
209.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
209.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
BOSCH POH6B6K30 dujinė viryklėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 260.0 € |
|
209.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
BOSCH gas hob POH6B6K30 |
|
210.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
210.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch POH6B6K30 Serija 2, Dujinė kaitlentė, 60 cm, Kietas stiklas, Juodas |
|
212.83 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
212.83 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH POH6B6K30 |
|
229.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
229.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:38
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005441075 |
| Gamintojo kodas | poh6b6k30 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | 4 dujiniai degikliai (1 „wok“ trigubas ugnies žiedas), stiklo keramikos paviršius, emalio grotelės, elektrinis uždegimas integruotas į rankenėles, dujų nuotėkio apsauga, žikleriai suskystintoms dujoms komplekte. |
| Laikiklių tipas | emaliuoti |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |




































