Kaitlentė Bosch PKE61RBA2E цена
Kaitlentė Bosch PKE61RBA2E цена
Elektrinė kaitlentė Bosch 4 serija PKE61RBA2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 244.9 € |
|
180.05 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
180.05 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Kaitlentė Bosch Hob PKE61RBA2E Electric Number of burners/cooking zones 4 To.. |
|
201.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE61RBA2EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
248.31 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
BOSCH PKE61RBA2E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
174.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
174.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE61RBA2EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
176.60 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
176.60 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch Elektrinė kaitlentė be rėmo, 60 cm |
|
176.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
176.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojama elektrinė kaitlentė Bosch PKE61RBA2EYra sandėlyje. |
|
178.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
178.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE61RBA2EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
180.05 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
180.05 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch 4 serija PKE61RBA2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 244.9 € |
|
180.05 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
180.05 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch 4 serija PKE61RBA2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 244.9 € |
|
180.05 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
180.05 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
181.49 €
|
B магазин buitex.lt |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
183.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
183.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
184.92 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
186.57 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
186.57 €
|
B магазин vieni.lt |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
186.57 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
187.62 €
|
B магазин etop.lt |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
191.99 €
|
B магазин skytech.lt |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
193.68 €
|
B магазин baitera.lt |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
193.68 €
|
B магазин elektrika.lv |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
195.28 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
195.28 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch Hob | PKE61RBA2E | Electric | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | .. |
|
195.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
195.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kaitlentė Bosch Hob PKE61RBA2E Electric Number of burners/cooking zones 4 To.. |
|
201.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE61RBA2EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
248.31 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:23
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005280391 |
| Gamintojo kodas | pke61rba2e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Matmenys | 52.2x60x4.5cm |
| Svoris | 7.37kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | greitas įkaitimas, dvigubo žiedo (išplečiama) kaitvietė, likutinės šilumos indikacija ir vaikų užraktas |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Показать больше | |






































