Kaitlentė Bosch PIE63KHC1Z цена
Kaitlentė Bosch PIE63KHC1Z цена
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PIE63KHC1ZKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
416.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch Serija 6 PIE63KHC1ZKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 461.0 € больше |
|
419.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė BOSCH PIE63KHC1ZKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
419.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
407.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
407.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE63KHC1ZPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
407.85 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
407.85 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
BOSCH PIE63KHC1Z Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
408.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
408.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIE63KHC1Z |
|
408.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
408.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIE63KHC1Z | PIE63KHC1Z | 4242005393909 |
|
410.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
415.79 €
|
B магазин smartech.ee |
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PIE63KHC1ZKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
416.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PIE63KHC1ZKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
416.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE63KHC1ZIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
416.16 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
416.16 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch Serija 6 PIE63KHC1ZKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 461.0 € больше |
|
419.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
BOSCH PIE63KHC1Z |
|
419.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
419.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė BOSCH PIE63KHC1ZKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
419.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
419.39 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
419.39 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
419.42 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
419.42 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
426.77 €
|
B магазин etop.lt |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
436.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
439.59 €
|
B магазин baitera.lt |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
439.59 €
|
B магазин elektrika.lv |
Bosch | Hob | PIE63KHC1Z | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
440.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
440.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 22:55
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005393909 |
| Gamintojo kodas | pie63khc1z |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | 4 indukcinės kaitvietės; elegantiškas juodas dizainas |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | powerboost |
| Показать больше | |














































