Kaitlentė Bosch PIE611BB5E цена
Kaitlentė Bosch PIE611BB5E цена
Bosch PIE611BB5EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 388.0 € |
|
310.18 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PIE611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
312.70 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIE611BB5E, 60cm | PIE611BB5E | 4242005289.. |
|
299.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
301.00 €
|
B магазин multo.eu |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE611BB5EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
306.57 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
306.57 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch PIE611BB5E Serija 4, Indukcinė kaitlentė, 60 cm, Juodas, kaitlentė be rėmo.. |
|
306.57 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
306.57 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIE611BB5EYra sandėlyje. |
|
309.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
309.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
309.69 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Bosch PIE611BB5EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 388.0 € |
|
310.18 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
312.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
312.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch PIE611BB5E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 52.11 eur/mėn |
|
312.67 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
312.67 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
312.67 €
|
B магазин buitex.lt |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
312.67 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE611BB5EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
312.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
312.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PIE611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
312.70 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PIE611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
312.70 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
314.93 €
|
B магазин etop.lt |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
315.67 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
321.44 €
|
B магазин vieni.lt |
Bosch PIE611BB5E viryklė Juoda Įmontuoti 60 cm Indukcinė viryklė, padalyta į sri.. |
|
323.47 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
323.47 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
324.77 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
324.77 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
330.62 €
|
B магазин fortakas.lt |
BOSCH PIE611BB5E induction cooktop |
|
331.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
331.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė Kaitlentė - BOSCH PIE611BB5E 4 zonų 3700W Liečiamasis Valdymas Juoda |
|
376.99 €
|
B магазин proshop.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:52
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005289349 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Matmenys | 5.1 x 59.2 x 52.2cm |
| Svoris | 11kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Maitinimo laidas | 110 |
| Показать больше | |


















































