Kaitlentė Bosch PGQ7B5K90 цена
Kaitlentė Bosch PGQ7B5K90 цена
Bosch PGQ7B5K90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 473.0 € |
|
281.41 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 75 cm Dujinė 5 z.. |
|
295.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 hob Stainless steel Built-in 75 cm Gas 5 zone(s) | PGQ7B.. |
|
260.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 hob Stainless steel Built-in 75 cm Gas 5 zone(s) |
|
260.71 €
|
B магазин percte.eu |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 75 cm Dujinė 5 z.. |
|
277.95 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch PGQ7B5K90 Serie 4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
281.41 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
281.41 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch PGQ7B5K90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 473.0 € |
|
281.41 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 hob Nerūdijantis plienas Built-in 75 cm Gas 5 zone(s) |
|
281.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
281.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 hob Stainless steel Built-in 75 cm Gas 5 zone(s) |
|
282.46 €
|
B магазин fortakas.lt |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 hob Stainless steel Built-in 75 cm Gas 5 zone(s) |
|
282.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
282.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH Series 4 PGQ7B5K90 hob Stainless steel Built-in 75 cm Gas 5 zones |
|
283.08 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 75 cm Dujinė 5 z.. |
|
288.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
288.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 hob Stainless steel Built-in 75 cm Gas 5 zone(s) |
|
294.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
294.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 75 cm Dujinė 5 z.. |
|
295.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė Bosch PGQ7B5K90 Serie 4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
295.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
295.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
„Bosch Serie 4 PGQ7B5K90“ kaitlentė, nerūdijantis plienas, įmontuojama, 75 cm, d.. |
|
311.86 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 įmontuojama viryklė, nerūdijančio plieno, 75 cm, dujinė,.. |
|
317.30 €
|
B магазин doberman.lt |
Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 viryklė Nerūdijantis plienas Įmontuojama 75 cm Dujinė 5 .. |
|
324.45 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Dujinė Viryklė - Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 75cm 5 Zonos Nerūdijančio Plieno |
|
326.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Dujinė Viryklė - Bosch Serie 4 PGQ7B5K90 75cm 5 Zonos Nerūdijančio Plieno |
|
328.19 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:05
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005473670 |
| Gamintojo kodas | pgq7b5k90 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 11500w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 75cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | wok degiklis, dujų uždegimas, apsauga nuo dujų nuotėkio., el. uždegimas integruotas į rankenėles, Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |




























