Kaitlentė Bosch PCQ7A5I90 цена
Kaitlentė Bosch PCQ7A5I90 цена
Bosch PCQ7A5I90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 655.0 € |
|
523.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė Bosch Serie 6 PCQ7A5I90 hob Nerūdijantis plienas Built-in 75 cm Gas 5 .. |
|
523.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
523.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PCQ7A5I90 hob Stainless steel Built-in 75 cm Gas 5 zone(s) |
|
464.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
464.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch PCQ7A5I90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 655.0 € |
|
523.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė Bosch Serie 6 PCQ7A5I90 hob Nerūdijantis plienas Built-in 75 cm Gas 5 .. |
|
523.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
523.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PCQ7A5I90 viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 75 cm Dujinė 5 z.. |
|
539.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
539.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:23
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005437849 |
| Gamintojo kodas | pcq7a5i90 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 75cm |
| Gylis | 52cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | “wok” degiklis, dujų uždegimas, apsauga nuo dujų nuotėkio., el. uždegimas integruotas į rankenėles, Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |

























