Šaldytuvas Bosch KMC85LBEA цена
Šaldytuvas Bosch KMC85LBEA цена
Bosch Serie 4 KMC85LBEA dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 547 L E Juoda |
|
1601.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Series 4 KMC85LBEA šoninis šaldytuvas Laisvai pastatomas 547 L E Juodas |
|
1645.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1645.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 KMC85LBEAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2081.0 € |
|
1658.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA side-by-side refrigerator Freestanding 547 L E Black |
|
1478.69 €
|
B магазин percte.eu |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA side-by-side refrigerator Freestanding 547 L E Black | K.. |
|
1504.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
BOSCH Series 4 KMC85LBEA side-by-side refrigerator Freestanding 547 L E Black |
|
1544.90 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA side-by-side refrigerator Freestanding 547 L E Black |
|
1576.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1576.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA side-by-side refrigerator Freestanding 547 L E Black | K.. |
|
1585.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 547 L E Juoda |
|
1601.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dviduris šaldytuvas Bosch KMC85LBEAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1601.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1601.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dviduris šaldytuvas Bosch KMC85LBEAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1601.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1601.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 547 L E Juoda |
|
1629.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1629.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA laisvai stovintis šoninis šaldytuvas, 547 l, juodas |
|
1643.13 €
|
B магазин doberman.lt |
Bosch Series 4 KMC85LBEA šoninis šaldytuvas Laisvai pastatomas 547 L E Juodas |
|
1645.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1645.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 KMC85LBEAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2081.0 € |
|
1658.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
„Bosch Serie 4 KMC85LBEA“ dviduris šaldytuvas, laisvai pastatomas, 547 L E, juod.. |
|
1709.60 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA šaldytuvas šalia šaldiklio laisvai statomas 547 L E Juod.. |
|
1854.30 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Bosch Serie 4 KMC85LBEA side-by-side refrigerator Freestanding 547 L E Black |
|
2489.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2489.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:12
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005441891 |
| Gamintojo kodas | kmc85lbea |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 322kwh |
| Bendra talpa | 547l |
| Šaldytuvo talpa | 324l |
| Šaldiklio talpa | 223l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 15kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 85.5cm |
| Aukštis | 189.5cm |
| Gylis | 66.8cm |
| Svoris | 115kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





























