Vežimėlis Bexa Ideal 2.0 цена
Vežimėlis Bexa Ideal 2.0 цена
BEXA vežimėlis 2in1 IDEAL 04, purple/grey, 5903357313623Kaina taikoma ONE FAMILY lojalumo programos nariams. Ne programos nariams taikoma kaina 629.00 € |
|
503.20 €*
|
B магазин babycity.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-08-12 06:53
! Сообщить об ошибке| Марка | BEXA |
| Категория | Коляски |
| Продукт код | 5903357313623 |
| Tipas | universalūs vežimėliai, vežimėliai 2 in 1 |
| Funkcija | reguliuojamas rankenos aukštis, reguliuojamas vežimėlio atlošas, dviejų krypčių kėdutės padėtis, amortizatoriai |
| Važiuoklės tipas | keturračiai |
| Mažylio svoris iki | 22kg |
| Vežimėlio svoris | 13kg |
| Vežimėlio ratai | geliniai |
| Reguliuojamas rankenos aukštis | + |
| Reguliuojamas vežimėlio atlošas | + |
| Dviejų krypčių kėdutės padėtis | + |
| Amortizatoriai | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















