Vežimėlis Bexa Air Pro цена
Vežimėlis Bexa Air Pro цена
Vaikiškas 3in1 vežimėlis Bexa Air Pro, AI16 |
|
599.00 €
15 раб. дн.
Срок доставки: 15 раб. дн. |
599.00 €
15 раб. дн.
Срок доставки: 15 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-10-24 13:43
! Сообщить об ошибке| Марка | BEXA |
| Категория | Коляски |
| Продукт код | 5903357314811 |
| Tipas | universalūs vežimėliai, vežimėliai 2 in 1 |
| Funkcija | reguliuojamas rankenos aukštis, reguliuojamas vežimėlio atlošas, dviejų krypčių kėdutės padėtis, amortizatoriai |
| Važiuoklės tipas | keturračiai |
| Mažylio svoris iki | 22kg |
| Vežimėlio svoris | 14kg |
| Vežimėlio ratai | geliniai |
| Reguliuojamas rankenos aukštis | + |
| Reguliuojamas vežimėlio atlošas | + |
| Dviejų krypčių kėdutės padėtis | + |
| Amortizatoriai | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |















