Gartraukis BERK BHD 2240 WH 60 цена
Gartraukis BERK BHD 2240 WH 60 цена
Gartraukis Berk BHD 2240 WH 60 |
|
86.79 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
86.79 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Berk BHD 2240 WH 60 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.48 eur/mėn |
|
86.89 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Berk BHD 2240 WH 60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € |
|
99.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 10:20
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4744589010390 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 76kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | g |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 55-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Recirkuliacija | yra |
| Darbo greičiai | 3 |
| Apšvietimas | 2 x 28 |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 57.2cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Показать больше | |

















