Gartraukis Berdsen BT-209 цена
Gartraukis Berdsen BT-209 цена
Berdsen Gartraukis su kaminu, 60 cm, nerūdijančio plieno + juodos spalvos, BT-20.. |
|
95.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
95.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kamininis gartraukis 60 cm Inox + juodas BT-209 |
|
108.78 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
108.78 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gartraukis Berdsen BT-209Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
120.89 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 19:01
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5908220479741 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 29kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 100m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 75cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 28.4cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | ištraukimo arba recirkuliacijos režimas; led apšvietimas 2 x 1,5 w |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |


















