Gartraukis Berdsen BE-60A-T2 цена
Gartraukis Berdsen BE-60A-T2 цена
60 cm dūmtraukio gartraukis Berdsen BE-60A-T2 INOX |
|
147.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
147.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kamininis gartraukis 60 cm Berdsen BE-60A-T2 INOX |
|
174.42 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
174.42 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 19:00
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5902041310481 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 56kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 330m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 335m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 69db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, grūdintas stiklas |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 x 1 |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Показать больше | |
















