Gartraukis Berdsen Be-50 цена
Gartraukis Berdsen Be-50 цена
Gartraukis Berdsen Juodas po spintele esantis virtuvės gaubtas 52 cm BE-50больше |
|
79.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
79.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Po spintele montuojamas 60 cm Inox BE-50 |
|
101.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
101.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:35
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5903890605063 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | a |
| Minimalus oro srautas | 100m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 400m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 51db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.01w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17.3cm |
| Plotis | 51.8cm |
| Gylis | 29cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |


















