Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-661 цена
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-661 цена
Oro gruzdintuvė Berdsen BD-661 juoda |
|
73.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
73.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-661, juoda |
|
73.91 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
73.91 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:05
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 5903890629595 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 8l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1700w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 38cm |
| Kita informacija | 12 iš anksto paruoštų programų, automatinės programos, led indikatorius, apsauga nuo perkaitimo, automatinis išsijungimas |
| Gamintojo kodas | bd-661 |
| Korpusas | plastikas |
| Показать больше | |















