Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-660 цена
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-660 цена
Oro gruzdintuvė Berdsen BD-660 juoda |
|
56.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
56.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-660, juoda |
|
56.75 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
56.75 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:05
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 5903890629588 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 8l |
| Krepšelio talpa | 8kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1700w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 38cm |
| Kita informacija | 12 iš anksto paruoštų programų, automatinės programos, led indikatorius |
| Gamintojo kodas | bd-660 |
| Korpusas | plastikas |
| Показать больше | |















