Berdsen BD-331 цена
Berdsen BD-331 цена
Garinis lygintuvas 2600 W Berdsen BD-331, vertikalus, su keramine dangaбольше |
|
28.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
28.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Garinis lygintuvas 2600W Berdsen BD-331 su keramine danga vertikalus veikimas |
|
28.85 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
28.85 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Garinis lygintuvas 2600 W, Berdsen BD-331, keraminė danga, vertikalus veikimas |
|
31.90 €
|
B магазин pleputis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:05
! Сообщить об ошибке| Марка | Berdsen |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 5903890630775 |
| Gamintojo kodas | bd-331 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2600w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 0 - 20g/min. |
| Garų smūgis | 80g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | funkcija anti-drip |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Guma padengta rankena | + |
| Vandens talpa | 230 mlml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Kita informacija | temperatūros reguliavimas, sausas lyginimas, vandens purškimas, permatomas vandens lygio indikatorius |
| Garų slėgis | -bar |
| Показать больше | |


















