Beper P202ASP401 цена
Beper P202ASP401 цена
Beper P202ASP401Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.0 € |
|
28.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper P202ASP401 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
21.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
21.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Dulkių siurblys Beper P202ASP401 |
|
22.13 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
22.13 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Beper P202ASP401 |
|
23.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
23.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper P202ASP401 |
|
23.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
23.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Rankinis dulkių siurblys Beper P202ASP401Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
26.12 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
26.12 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Rankinis dulkių siurblys Beper P202ASP401Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
27.43 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
27.43 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper P202ASP401Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.0 € |
|
28.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper P202ASP401 |
|
30.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
30.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 01:36
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 8056420223835 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 55w |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 34.9cm |
| Gylis | 9cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.4l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Guminiai ratukai | - |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





























