Dulkių siurblys Beper P202ASP200 цена
Dulkių siurblys Beper P202ASP200 цена
Dulkių siurblys Beper P202ASP200, 800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 85.9 € |
|
64.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Beper P202ASP200Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.59 € |
|
64.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Beper P202ASP200Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 94.99 € |
|
64.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys Beper P202ASP200, 800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 85.9 € |
|
64.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys Beper P202ASP200, 800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 85.9 € |
|
64.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Beper P202ASP200 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
64.89 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
64.89 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Beper P202ASP200Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.59 € |
|
64.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Beper P202ASP200Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 94.99 € |
|
64.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys Beper P202ASP200 |
|
66.54 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
66.54 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Beper P202ASP200 |
|
67.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
67.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper P202ASP200 |
|
68.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
68.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Beper P202ASP200Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
68.71 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
68.71 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper P202ASP200 |
|
71.08 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
71.08 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Beper P202ASP200Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
72.15 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
72.15 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 04:14
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8056420223330 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 800w |
| Įsiurbimo galia | 800w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 23.8cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Kita informacija | komplekte: 2 antgaliai ir šepetys. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Laido ilgis | 3.8m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |































