Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI070 цена
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI070 цена
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI070, sidabro, 1700 W, 7 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
72.27 €*
|
B магазин senukai.lt |
Beper P101FRI070Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.6 € |
|
72.27 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gruzdintuvė Beper P101FRI070Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
70.86 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
70.86 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI070, sidabro, 1700 W, 7 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
72.27 €*
|
B магазин senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI070, sidabro, 1700 W, 7 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
72.27 €*
|
B магазин 1a.lt |
Beper P101FRI0706 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.05 eur/mėn |
|
72.27 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
72.27 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Beper P101FRI070Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.6 € |
|
72.27 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gruzdintuvė Beper P101FRI070 |
|
73.76 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
73.76 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gruzdintuvė Beper P101FRI070Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
74.40 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
74.40 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper P101FRI070 |
|
76.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
76.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper P101FRI070 |
|
78.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
78.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 02:08
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8056420224030 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 7l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 1700w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 37cm |
| Plotis | 34cm |
| Gylis | 28cm |
| Gamintojo kodas | p101fri070 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

























