Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI051 цена
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI051 цена
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI051, juoda, 1400 W, 5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
58.69 €*
|
B магазин senukai.lt |
Beper P101FRI051Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 75.6 € |
|
58.69 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper P101FRI05110 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
57.54 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
57.54 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI051Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
57.54 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
57.54 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI051, juoda, 1400 W, 5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
58.69 €*
|
B магазин senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI051, juoda, 1400 W, 5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
58.69 €*
|
B магазин 1a.lt |
Beper P101FRI051Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 75.6 € |
|
58.69 €*
|
B магазин pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI051Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
60.42 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
60.42 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Gruzdintuvė Beper P101FRI051 |
|
60.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
60.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Beper P101FRI051 |
|
61.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
61.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Beper P101FRI051 |
|
62.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
62.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper P101FRI051 |
|
66.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
66.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:58
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8056420223903 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 5l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1400w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Aukštis | 32cm |
| Plotis | 24.5cm |
| Gylis | 30cm |
| Kita informacija | 8 iš anksto paruoštų programų; lengvas valymas |
| Korpusas | plastikas |
| Показать больше | |




























