Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI024 цена
Karšto oro gruzdintuvė Beper P101FRI024 цена
Beper P101FRI024 daugiafunkcinė 24 L karšto oro gruzdintuvė-krosnis, 1800 W, iš ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.0 € |
|
146.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper P101FRI024Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
136.70 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
136.70 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper P101FRI024 |
|
141.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
141.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Beper P101FRI0246 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.83 eur/mėn |
|
143.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
143.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Beper P101FRI024 |
|
143.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
143.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper P101FRI024Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
143.54 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
143.54 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper P101FRI024 daugiafunkcinė 24 L karšto oro gruzdintuvė-krosnis, 1800 W, iš ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.0 € |
|
146.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 11:55
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8056420225556 |
| Tipas | gruzdintuvė |
| Talpa | 24l |
| Galia | 1800w |
| Aukštis | 39cm |
| Plotis | 41cm |
| Gylis | 34cm |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, grūdintas stiklas |





















