Kavos aparatas Beper P101CAF100 цена
Kavos aparatas Beper P101CAF100 цена
Beper P101CAF100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
85.36 €*
|
B магазин pigu.lt |
Espreso kavos aparatas Beper P101CAF100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 104.9 € |
|
92.15 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
92.15 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Beper P101CAF100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
85.36 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kavos aparatas Beper P101CAF100 |
|
86.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
86.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Beper P101CAF100 |
|
86.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
86.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper P101CAF100 |
|
87.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
87.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kavos aparatas Beper P101CAF100Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
89.28 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
89.28 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Kavos aparatas Beper P101CAF100Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
89.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
89.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper P101CAF100 kavos aparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.92 eur/mėn |
|
89.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
89.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Espreso kavos aparatas Beper P101CAF100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 104.9 € |
|
92.15 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
92.15 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Espreso kavos aparatas Beper P101CAF100Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 104.9 € |
|
92.15 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
92.15 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Beper P101CAF100 |
|
101.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
101.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:32
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 8056420224115 |
| Kavos aparato tipas | rankinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1100w |
| Aukštis | 39.5cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 17cm |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas |
| Vandens talpa | 1.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | kontrolinė lemputė |
| Ekranas | - |
| Korpusas | metalas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Priedai | Šaukštelis |
| Kita informacija | dvigubas dozatorius; indikatorinė lemputė; latte kavos paruošimas |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |

























