Beper 90.820 цена
Beper 90.820 цена
Beper 90.820Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.89 € |
|
25.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper 90.820 mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
24.86 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
24.86 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Kaitlentė Beper 90.820 |
|
24.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
24.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Beper 90.820Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.89 € |
|
25.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper 90.820 |
|
26.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
26.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper 90.820 |
|
27.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
27.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Beper 90.820 elektrinis plokštelinis šildytuvas Nerūdijančiojo plieno 1 vnt |
|
32.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
32.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:58
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 8051772715304 |
| Kaitviečių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | emalė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1500w |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 29cm |
| Svoris | 2.27kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | ketaus kaitvietės skersmuo apie 185 mm; tinka puodams ir keptuvėms; neslystančios kojelės |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |



























