Lygintuvas Beper 50.002 цена
Lygintuvas Beper 50.002 цена
Lygintuvas Beper 50.002Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.79 € |
|
75.20 €*
|
B магазин pigu.lt |
Lyginimo sistema Beper Retro 50.002, mėlyna sp./balta sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 92.9 € |
|
75.20 €*
|
B магазин senukai.lt |
Lyginimo sistema Beper Retro 50.002, mėlyna sp./balta sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 92.9 € |
|
75.20 €*
|
B магазин 1a.lt |
Beper 50.002 lyginimo sistema6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.53 eur/mėn |
|
75.20 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
75.20 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Lygintuvas Beper 50.002Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.79 € |
|
75.20 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beper 50.002 |
|
75.84 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
75.84 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Beper 50.002 |
|
77.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
77.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-28 13:02
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 1038259449423 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2100w |
| Garų smūgis | 50g/min. |
| Padas | aliuminis |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | - |
| Vertikalus garinimas | + |
| Guma padengta rankena | - |
| Vandens talpa | 850ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | -m |
| Svoris | 4kg |
| Kita informacija | slėginė lyginimo sistema su manometru; sausas ir garinis režimai; aliuminio padas; atskiras lygintuvo ir katilo įjungimas; ištraukiamas kabelis; neslystantis kilimėlis |
| Kaitinimo laikas | unknownmin. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | 6bar |
| Показать больше | |























