Bėgimo takelis Tunturi Platinum Pro 3.0 цена
Bėgimo takelis Tunturi Platinum Pro 3.0 цена
Bėgimo takelis Platinum Pro Platinum Treadmill 3.0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
8806.99 €
|
B магазин bigbox.lt |
Bėgimo takelis Platinum Pro Platinum Treadmill 3.0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
9247.34 €
|
B магазин technorama.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-03 12:41
! Сообщить об ошибке| Марка | TUNTURI |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8717842031209 |
| Variklio galingumas | 2.24kw |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Įkalnės kampas | 0-15% |
| Maksimalus naudotojo svoris | 165kg |
| Treniruoklio svoris | 172kg |
| Greitis | 0.8-20 km/h |
| Programų kiekis | 28 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 213cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 144cm |
| Ilgis | 153cm |
| Pakuotės dydis | 213 x 89 x 144 cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | laikas, greitis, distancija, kalorijos, pulsas |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Показать больше | |








