Bėgimo takelis Tunturi FitRun 70i цена
Bėgimo takelis Tunturi FitRun 70i цена
Bėgimo takelis TUNTURI FitRun 70i + App |
|
812.24 €
18-20 раб. дн.
Срок доставки: 18-20 раб. дн. |
812.24 €
18-20 раб. дн.
Срок доставки: 18-20 раб. дн. |
Tunturi Fitrun 70i -juoksumattoPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1139.00 €
20-24 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 20-24 раб. дн. |
1139.00 €
20-24 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 20-24 раб. дн. |
Bėgimo takelis TUNTURI FitRun 70i + App |
|
1299.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1299.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-28 20:09
! Сообщить об ошибке| Марка | TUNTURI |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8717842029886 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-15% |
| Maks. naudotojo svoris | 125kg |
| Treniruoklio svoris | 76kg |
| Greitis | 0.8-20 km/h |
| Programų kiekis | 15 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 193cm |
| Plotis | 51cm |
| Aukštis | 130cm |
| Ilgis | 140cm |
| Pakuotės dydis | 191 x 90 x 38cm |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Susijusių prekių skaičius | 9 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |















