Bėgimo takelis Toorx Motion цена
Bėgimo takelis Toorx Motion цена
Bėgimo takelis TOORX MOTION |
|
537.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
537.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Toorx MotionKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
538.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis Toorx MotionKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € |
|
537.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis Toorx MotionKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € |
|
537.50 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bėgimo takelis TOORX MOTION |
|
537.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
537.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis TOORX MOTIONPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
537.60 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
537.60 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bėgimo takelis TOORX MOTION |
|
537.60 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
537.60 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Bėgimo takelis Toorx MotionKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
538.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis TOORX MOTION |
|
539.40 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.20 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
539.40 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.20 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 15:39
! Сообщить об ошибке| Марка | TOORX |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8029975999722 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Maks. naudotojo svoris | 130kg |
| Treniruoklio svoris | 45kg |
| Greitis | nuo 0.8 km/h iki 14 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | 15 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 117cm |
| Plotis | 68.5cm |
| Aukštis | 117cm |
| Ilgis | 148cm |
| Pakuotės dydis | 155 x 69 x 23 cmcm |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitis, pulsas, atstumas, laikas, kalorijos |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



















