Bėgimo takelis Thunder Impact-Blue цена
Bėgimo takelis Thunder Impact-Blue цена
Elektrinis bėgimo takelis Thunder Impact-BlueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 510.0 € |
|
290.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-19 16:33
! Сообщить об ошибке| Марка | THUNDER |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5906765560245 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Maks. naudotojo svoris | 130kg |
| Treniruoklio svoris | 33kg |
| Greitis | 1-12 km/h |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | 12 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | - |
| Ilgis | 132cm |
| Plotis | 73cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | 132cm |
| Pakuotės dydis | 149 x 72 x 18cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, programą |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |













